کاهش شدت بارندگی در کشور

باغ من: مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دمای نیمه شمالی کشور طی سه روز آینده اطلاع داد و اظهار داشت: فردا (۲۸ اردیبهشت) از شدت بارندگی در کشور کاسته می گردد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، امروز ( ۲۷ اردیبهشت) رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و گرد و خاک در مرکز و شرق کشورو رگبارهای پراکنده باران در شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی پیش بینی می گردد.

وی ادامه داد: بیشترین میزان بارش امروز (۲۷ اردیبهشت) در استان های قم، اصفهان، جنوب مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، یزد و خراسان جنوبی پیش بینی می گردد همینطور در بعضی نقاط در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید روی می دهد.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه فردا (۲۸ اردیبهشت) از شدت بارندگی کاسته خواهد شد، اظهار داشت: فردا رگبار باران در استان های کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، ارتفاعات کرمان و ارتفاعات البرز مرکزی روی می دهد.

وظیفه تصریح کرد: فردا (۲۸ اردیبهشت) در شرق و جنوب شرق کشور در بعضی نقاط وزش باد شدید پیش بینی می گردد همینطور در روز شنبه (۲۹ اردیبهشت) رگبار باران در البرز مرکزی و در پس از ظهر در زاگرس مرکزی انتظار می رود.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار داشت: نیمه شرقی خلیج فارس و شمال دریای عمان امروز و فردا ( ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت) مواج خواهد بود همینطور دما در نیمه شمالی کشور طی سه روز آینده افزایش می یابد.

وظیفه در انتها در مورد شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران، فردا (۲۸ اردیبهشت) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت در این روز ۲۵ و ۱۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. همینطور آسمان تهران در روز شنبه (۲۹ اردیبهشت) صاف، در پس از ظهر قسمتی ابری همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۶ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.