گزارش هواشناسی؛ گرمای ۴۰ درجه ای در تهران

به گزارش باغ من سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ در سه روز آینده اغلب نقاط کشور آسمانی صاف و آفتابی خواهند داشت و دمای هوای تهران فردا به ۴۰ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.
احد وظیفه اضافه کرد: در ساعات بعدازظهر امروز در شمال آذربایجان غربی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات البرز شرقی در سمنان، شرق مازندران، غرب گلستان و شرق خراسان شمالی رشد ابر، رگبار پراکنده باران، گاهی وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می گردد.
وی ادامه داد: فردا دوشنبه همین وضعیت را در ارتفاعات شرقی مازندران شاهد خواهیم بود.
همچنین به قول وی، طی سه روز آینده در بعضی نقاط استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، بوشهر، برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور بخصوص در زابل و دامنه های البرز مرکزی و شرقی در استان های سمنان، قم، قزوین و جنوب تهران در بعضی ساعات وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می گردد. امروز شرق خلیج فارس و تنگه هرمز و فردا دوشنبه دریای عمان مواج پیش بینی می شوند.
هوای تهران امروز صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۳۹ و ۲۶ درجه سانتیگراد اعلام شده است.
وی تصریح کرد: دمای هوای تهران فردا به ۴۰ درجه خواهد رسید.