دستگاه فلزیاب چه ویژگیهایی دارد

باغ من: این دستگاه در انواع مدلهای مختلف عرضه شده که هر یک ویژگیهای مختص خود را داشته و شعاع بخصوصی را پوشش می دهد.

دستگاه فلزیاب و طلایاب همانطور که از نام آن پیداست جهت یافتن فلز ها استفاده می شود و کار اصلی آن پیدا کردن هر نوع فلزی خواهد بود. توجه داشته باشید که این دستگاه توانایی تشخیص و یا احساس کردن فلز را از متراژ های دور نیز دارند که این امر بستگی به نوع فلزیاب و همچنین قابلیت های آن دارد. دستگاه های فلزیاب را می توانید در انواع اندازه ها و مدل های مختلف مشاهده نمایید که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و برای مصارف مختلفی مناسب خواهد بود. دستگاه طلایاب و فلزیاب کاربرد های مختلفی دارد که به همین دلیل از محبوبیت خاصی در میان مردم برخوردار می باشد. استفاده کردن از این دستگاه ساده بوده و می توانید تنها با راه رفتن با آن شعاع محدودی را پوشش داده و تمامی نقاط را شناسایی نمایید. این محصولات چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته و طبق استاندارد های جهانی ساخته شده اند و هیچ گونه اشتباهی نخواهند داشت.

کیفیت دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب باید از بالاترین درجه کیفی برخوردار باشد چرا که مهمترین موردی که باید در این دستگاه ها رعایت شود دقت می باشد. داشتن دقت اصلی ترین مولفه در دستگاه های فلزیاب به شمار می آید چرا که یک دستگاه فلزیاب مرغوب باید بتواند مکان دقیق فلز را نشان دهد. البته این دقت در انواع مدل های مختلف این دستگاه متفاوت خواهد بود. معمولا دستگاه های پیشرفته تر می توانند حتی تا چند سانتی متری فلز را نشان دهند که این دستگاه ها معمولا قیمتی به مراتب گران تر از سایر مدل ها خواهند داشت. امروزه فلزیاب دیجیتالی به بازار عرضه شده که این دستگاه ها نقشه فضایی از محل ایجاد کرده و جای دقیق شی را به خوبی نشان می دهد. به همین دلیل فلزیاب ها از جمله لوازم کاربردی بوده و در مراکز متعددی مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده از دستگاه فلزیاب

همانطور که اشاره شد این دستگاه کاربرد های متنوعی دارد که از جمله مهمترین کاربرد های آن می توان به شناسایی مین در زمین های مین گذاری شده اشاره کرد. با استفاده از این دستگاه زمین های مین بسیاری شناسایی و بدون هیچگونه خطری خنثی شده اند که این امر به ارزش فلزیاب افزوده است. همچنین دستگاه های فلزیاب قدرت شناسایی بالایی از طلاها دارند که به همین دلیل می توانید با استفاده از آن مکان دقیق طلای گم شده خود در هر محیطی را دانسته و به راحتی آن را پیدا کنید. این دستگاه قدرت شناسایی هر نوع فلزی را خواهد داشت و با استفاده از آن می توانید تمامی اقلامی که ذره ای فلز در آن استفاده شده را شناسایی نمایید. برد این دستگاه ها بستگی به نوع آنها خواهد داشت و بسته به کار خود می توانید فلزیابی را خریداری نمایید که شعاع مد نظر شما را پوشش دهد. برخی از انواع فلزیاب های پیشرفته همچنین می توانند نوع فلز را شناسایی نموده و به اطلاع شما برسانند که این مورد از جمله مهمترین و کاربردی ترین ویژگی های این دستگاه خواهد بود.

خلاصه:

دستگاه فلزیاب یک دستگاه کاربردی بوده و همانطور که از نام آن پیداست جهت شناسایی انواع فلز ها بکار می رود. این دستگاه در انواع مدل های مختلف عرضه شده که هر یک ویژگی های مختص خود را داشته و شعاع بخصوصی را پوشش خواهد داد. دستگاه فلزیاب طبق استاندارد های جهانی تولید شده و پس از آزمایش های موفق به بازار عرضه شده اند

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش فلزیاب با شرکت فلزیاب پرشین تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۵۴

۰۹۱۲۴۵۵۱۹۸۵

www.felezyaabpersian.com