هواشناسی اعلام کرد فعالیت سامانه بارشی تا اواسط هفته

باغ من: سامانه بارشی که از روز جمعه در کشور فعال شده و همراه با رگبار باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد رخداد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف بود همچنان فعال خواهد بود.
به گزارش باغ من به نقل از مهر، سامانه بارشی که از روز جمعه در کشور فعال شده و همراه با رگبار باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد رخداد تگرگ و در ارتفاعات بارش برف بود همچنان فعال خواهد بود. بر اثر فعالیت این سامانه امروز در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، برخی مناطق خراسان جنوبی و شمال استان های کردستان، همدان، مرکزی، سمنان و تهران شاهد رگبار باران، گاهی رعد و برق خواهیم بود و در ارتفاعات شمال غرب و البرز مرکز شاهد بارش برف خواهیم بود. در روز یکشنبه در استان های گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق استان های مازندران، سمنان و خراسان جنوبی هم احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق خوزستان وجود دارد و در روز دوشنبه در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان و ارتفاعات استان های قزوین، البرز و تهران
بارش برف در ارتفاعات شمال غرب شاهد بارش خواهیم بود. این شرایط تا اواخر وقت دوشنبه ادامه داشته و سفارش می شود از توقف و اطراق در حاشیه رودخانه ها بپرهیزید و با عنایت به بالاآمدن سطح آب رودخانه ها، در مناطق مستعد وقوع تگرگ و لغزندگی جاده های مواصلاتی کوهستانی از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنید.

برچسب ها:, , ,