وحیدی: روند آزادسازی سواحل به نحو مناسبی انجام گرفته است

به گزارش باغ من وزیر کشور اظهار داشت: فرآیند آزاد سازی سواحل کشور به طول ۶۰ متر از از حریم ساحل با روند بسیار مناسبی اجرایی شده و تلاش داریم با محوریت شهرداران سواحل ازاد شده هر چه سریعتر در اختیار مردم جهت استفاده قرار گیرد.
به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در نشست مشترک با استانداران استانهای ساحلی شمال و جنوب کشور، اظهار نمود: در نشست امروز که با حضور همه استانداران استانهای ساحلی کشور برگزار شد، روند پیشرفت در آزاد سازی سواحل کشور به طول ۶۰ متر از حریم ساحل به صورت کارشناسی و دقیق مورد بررسی قرار گرفت.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: کار آزاد سازی سواحل به نحو مناسب و موثری در استانهای شمالی کشور پیش رفته است.
وی افزود: در دو استان گیلان و مازندران آزاد سازی سواحل با پیشرفت بیشتر از ۹۰ درصدی صورت گرفته است و کار در این خصوص با جدیت کامل ادامه دارد.
او همینطور اظهار داشت: در استان گلستان هم خوشبختانه از همان ابتدا مسئله خاصی در حوزه تصرف سواحل نداشته ایم.
وحیدی در ادامه سخنان خود به استانهای جنوبی کشور اشاره نمود و اظهار داشت: در استانهای خوزستان، بوشهر و هرمزگان هم روند آزاد سازی سواحل آنجام شده و خوشبختانه مشکل خاصی دراین استان ها وجود ندارد.
وحیدی در مورد ساماندهی سواحل هم اظهار داشت: در این عرصه محوریت کار با شهرداران مناطق است و تلاش داریم با انجام حمایت های فنی و لجستیکی لازم هر چه سریعتر سواحل آزاد شده در اختیار شهروندان عزیز کشور جهت استفاده قرار گیرد.

منبع:

برچسب ها: