بخشدار شهمیرزاد: حمله پلنگ به 3 مرد سنگسری

به گزارش باغ من بخشدار شهمیرزاد با اشاره به اینکه یک پلنگ گرسنه روز گذشته به سه مرد سنگسری حمله کرد، اظهار داشت: در نهایت جدال حال این افراد و پلنگ مشاهده شده خوب گزارش می شود.

به گزارش باغ من به نقل از مهر، کریم علایی ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل بخشداری شهمیرزاد با اشاره به اینکه روز چهارشنبه سه مرد سنگسری به قصد گردشگری و طبیعت گردی عازم ارتفاعات شهرستان مهدی شهر می شوند، اظهار داشت: این سه فرد کنار جاده محدوده گردنه بشم-ده صوفیان با یک قلاده پلنگ مواجه گشتند.
وی بابیان این که ناگهان این پلنگ به این افراد حمله کرده است، اضافه کرد: این سه مرد سنگسری زخمی و گرفتار جراحت شدند ولی صدمه جدی به آنها وارد نشده است.
بخشدار شهمیرزاد با اشاره به اینکه این افراد در نهایت با محیط بانی منطقه تماس گرفتند و ماجرا را شرح دادند، اظهار داشت: به نقل از آنها پلنگ هم صدمه ندیده است
علایی با اشاره به اینکه شهروندان سنگسری پس از تماس با اورژانس به بیمارستان کوثر سمنان برای مورد مداوا منتقل شدند، در ادامه خاطرنشان کرد: حال عمومی آنها مساعد گزارش شده است.
وی اضافه کرد: سه نفر طبیعت گرد که مورد حمله پلنگ قرار گرفتند حسین شمسیان و حسین جباریان و محمد شکری بودند که حال عمومی آنها خوب هست.

منبع:

برچسب ها:,