کاهش دمای تهران تا دوشنبه

برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، کاهش دمای تهران تا دوشنبه و خیزش گرد و خاک با احتمال وقوع توفان گرد و خاک پیش بینی می شود.

به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران تا روز دوشنبه(۳ مردادماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری در نیمه شمالی و ارتفاعات نیمه ابری گاهی ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و خیزش گردوخاک با احتمال توفان گردوخاک و کاهش دید و کیفیت هوا خصوصاً در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی می شود.

برای روز سه شنبه(۴ مردادماه) نواحی شمال شرق و ارتفاعات و روز چهارشنبه(۵ مردادماه) در بیشتر نواحی استان افزایش ابر، رگبار باران با احتمال رعدوبرق مورد انتظار است.

تا روز دوشنبه روند تدریجی کاهش دما سپس افزایش نسبی دما خصوصاً برای روز چهارشنبه در بیشتر نواحی استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۳ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲ مردادماه) قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید و در پس از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۳مردادماه) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک از پس از ظهر با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

برچسب ها:, , ,