گزارش هواشناسی؛ برف در ارتفاعات تهران، بارندگی ادامه دارد

باغ من: سازمان هواشناسی اعلام نمود طی دو روز آینده بارش باران در مناطقی از کشور ادامه دارد و در بخشی از ارتفاعات البرز و زاگرس برف می بارد.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفت و گو با خبرنگار مهر، اعلام نمود: امروز در سواحل غربی دریای خزر دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، دامنه های زاگرس شمالی، غرب و شمال غرب کشور بارش باران پیش بینی می گردد.
احد وظیفه اضافه کرد: فردا بارش در سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز تداوم یافته و از بعدازظهر به تدریج از سمت شمال غرب و غرب از میزان ابرناکی و بارش کم می شود. در بعدازظهر فردا در مناطقی از شمال شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می گردد.
وی افزود: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در مناطق مرتفع و کوهستانی البرز مرکزی و شرقی روز سه شنبه در البرز مرکزی و غربی و همینطور زاگرس مرکزی بارش به شکل برف و هوای مه آلود پیش بینی می گردد. طی دو روز آینده سواحل غربی دریای خزر روز سه شنبه شرق خلیج فارس و روز چهارشنبه مرکز و شمال خلیج فارس مواج است.
هوای پایتخت امروز در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران به ترتیب ۱۵ و ۱۰ درجه سانتی گراد اعلام شده است.