مخبر در جلسه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان: پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی باید سرعت بگیرد

معاون اول رییس جمهور خواهان سرعت گرفتن پیشرفت طرح انتقال آب از دریا به فلات مرکزی شد.

به گزارش باغ من به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمد مخبر عصر معاون اول رییس جمهور امروز (چهارشنبه) در جلسه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی، از وجود دریا در شمال و جنوب کشور بعنوان موهبتی الهی و ظرفیتی بزرگ برای توسعه کشور یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به این ظرفیت گرانبها نباید با کمبود منابع آب در کشور مواجه باشیم و لازم است با برنامه ریزی دقیق از این منابع آب در جهت توسعه و پیشرفت کشور استفاده گردد.
وی با اشاره به پیشرفت کار انتقال آب به فلات مرکزی، اشاره کرد: باید با تقسیم کار و تفویض اختیار، روند اجرای این پروژه مهم تسریع شود تا شاهد اثرات مثبت این طرح در کشور باشیم.
معاون اول رییس جمهور اظهار نمود: انتقال آب به فلات مرکزی به کاری بزرگ و ماندگار برای کشور تبدیل خواهد شد و زمینه رشد و توسعه را فراهم خواهدنمود.
در این جلسه که وزرای صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی نیز حضور داشتند، رزم حسینی مشاور معاون اول رییس جمهور در امور پروژه های انتقال آب از دریا، گزارشی از آخرین وضعیت اجرای خطوط انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی ارائه نمود.
در این جلسه بعد از بحث و تبادل نظر درباب راهکارهای سرعت بخشیدن به روند انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی، تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شد.

برچسب ها:, ,