رگبار باران و وزش باد شدید در تهران

بنا بر اعلام اداره هواشناسی استان تهران برای امروز (۲۰ اسفندماه) رگبار باران و تا سه شنبه (۲۴ اسفندماه) وزش باد شدید پیش بینی می شود.

به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران امروز (۲۰ اسفندماه) با فعالیت سامانه بارشی آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات خصوصاً ساعات پس از ظهر همراه با بارش باران گاهی رگبار، رعد و برق، بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی همراه با خیزش موقتی گرد و خاک خصوصاً در نواحی جنوبی استان پیش بینی می شود.

در ارتفاعات بارش ها بصورت باران و برف، گاهی کولاک برف و تگرگ همراه با مه مورد انتظار است.

طی امروز (۲۰ اسفندماه) کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

از روز شنبه تا دوشنبه (۲۱ تا ۲۳ اسفندماه) آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و در بعضی مناطق خصوصاً بخش های جنوبی گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در ارتفاعات گاهی همراه با بارش پراکنده و احتمال رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی از پس از ظهر دوشنبه و طی روز سه شنبه (۲۳ و ۲۴ اسفندماه) با نفوذ سامانه بارشی دیگر افزایش ابرناکی و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید مورد انتظار خواهد بود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (۲۱ اسفندماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و برای روز یکشنبه (۲۲ اسفندماه) کمی ابری گاهی وزش باد و در باد از ظهر نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

برچسب ها:, , ,