وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق جنوبی و غربی تهران

باغ من: برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تا قسمتی ابری و همراه با وزش باد و خیزش گرد و غبار در مناطق غربی و جنوبی پیش بینی می شود و طی امروز و فردا کاهش دما نیز مورد انتظار است.

به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، در بعضی ساعت ها وزش باد شدید تا خیلی شدید خصوصاً امروز تا فردا( ۲۰ تا ۲۱ خرداد) در نیمه جنوبی، مرکز و غرب استان و گاهی با خیزش موقتی گردوخاک و احتمال نفوذ و گسترش گردوغبار انتقالی از مناطق غربی و کاهش دید و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

همچنین امروز و فردا رشد ابر و رخداد رگبار پراکنده باران در ارتفاعات بالادستی، دور از انتظار نیست. طی امروز و فردا روند کاهش نسبی دما و روزهای دوشنبه و سه شنبه(۲۳ و ۲۴ خرداد) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

آسمان تهران فردا (۲۱ خرداد) صاف و در بعضی ساعت ها وزش باد با احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۲۲ خرداد) صاف و در پس از ظهر کمی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

برچسب ها:, , ,