وضعیت جوی استانهای پر تردد نوروزی در ایام اول و دوم فروردین

باغ من: سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه ای وضعیت جوی استانهای پرمسافر و گردشگر پذیر در ایام اول و دوم فروردین سال ۱۴۰۲ را تشریح و طبق این اطلاعیه اعلام نمود که وضعیت جوی بیشتر استانهای پر تردد از طرف مسافران نوروزی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و در بعضی شهرها همراه با کاهش دما، بارش باران، رگبار باران و غبار محلی پیش بینی می شود.

به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران ( اول و دوم فروردین ماه) نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعت ها با احتمال رگبار و رعد وبرق و بارش پراکنده و وزش باد و در بعضی مواقع وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز صاف تا کمی ابری و نیمه ابری، وزش باد شدید و در بعد ازظهر افزایش ابر و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رگبار باران و بارش های پراکنده خواهد بود.

وضعیت جوی کرج نیز در این دو روز ابری و مه آلود، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال تگرگ و کاهش زیاد دما پیش بینی می شود.

آسمان گرگان قسمتی ابری با بارش های پراکنده و خفیف و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وضعیت جوی ساری هم ابری همراه با بارش باران و کاهش دمای زیاد و رشت نیز ابری و مه آلود و در بعضی ساعات بارش باران و افزایش باد با احتمال رعد وبرق خواهد بود.

تبریز نیز وضعیت جوی قسمتی ابری تا نیمه ابری و به تدریج افزایش ابر و وزش باد، بارش باران و دربعضی ساعات مه رقیق را تجربه می کند.

آسمان مشهد نیز قسمتی ابری تا نیمه ابری، همراه با رگبار و رعد و برق در بعضی ساعات و احتمال تگرگ و در بعضی ساعات هم همراه با افزایش باد و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وضعیت جوی اهواز کمی ابری تا قسمتی ابری و به تدریج ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد وبرق و وزش باد خواهد بود و برای شیراز نیز به تدریج ابری همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد وبرق و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید و به تدریج کاهش ابر پیش بینی می شود.

آسمان بوشهر نیمه ابری به تدریج ابری و گاهی وزش باد و احتمال بارش پراکنده و بندرعباس نیمه ابری تا ابری همراه با مه رقیق غبار محلی و در ارتفاعات افزایش ابر و احتمال رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید خواهد بود.