جوانسازی صورت با لیزر فوتونا

ماندگاری لیزر فوتونا معمولا پس از اتمام تعداد جلسات درمانی استاندارد که متوسط سه الی پنج جلسه است بالای شش الی نه ماه ماندگاری خیلی خوب و عالی دارد.

پوست صورت و سایر نواحی بدن در سنین ۲۵ الی ۳۰ سالگی در بهترین شرایط سلامت و جوانی قراردارند و از این سنین به بعد به مرور زمان دچار تغییرات تخریبی و شروع علایم و مراحل پیری پوست میشوند . در واقع بواسطه وجود عوامل استرسی مختلف میزان سرعت تخریب از میزان سرعت ترمیم و بازسازی بیشتر شده و آرام آرام علایم پیری  نمایان میگردد .

 

 لیزر فوتونا

 دستگاه لیزر فوتونا  پیشرفته ترین دستگاه روز دنیا در زمینه لیزرهای جوانساز است و به معجزه قرن ۲۱ در زمینه جوانسازی و لیفت صورت مشهور شده است . این دستگاه با دارا بودن بیش از ۵۲ تاییدیه از سازمان غذا و داروی امریکا که مهمترین و معتبرترین مرجع بررسی کننده کیفیت تجهیزات پزشکی دردنیا هستند ، به خوبی ثابت کرده است که میتواند اعتماد بزرگان این رشته در علم پزشکی را به خود جلب نماید .

 

برای اینکه مبحث جوانسازی پوست را راحت تر درک کنید یک مثال ساده برایتان بیان میکنم . فرض کنید یک قطعه کش تحت کشیدگی مستمر قرار بگیرد ، بعد از مدتی دچار شلی و افتادگی و کاهش قدرت کشسانی آن میشود . پوست بدن و صورت هم به مرور زمان به خاطر فشارجاذبه زمین دچار شلی و افتادگی و کاهش قدرت الاستیسیته پوستی میشوند .

 

جوانسازی صورت با لیزر فوتونا

در این روش با استفاده از تابش ملایم و کنترل شده نورلیزر به سطح پوست و انجام تنظیمات ویژه مخصوص نواحی خاص صورت ، آرام آرام شبکه کلاژن و الاستین لایه میانی پوست شروع به بازسازی مجدد کرده و به صورت کاملا طبیعی لایه های پوستی ترمیم و بازسازی مجدد میشود .

در این روش لایه میانی پوست که نقش اصلی درزمینه کلاژن سازی را برعهده دارد بصورت مرحله به مرحله شروع به ساخت پروتئین های مربوط به جوانسازی کرده و طی یک بازه زمانی ۴۵ الی ۶۰ روزه اثرات عالی لیفت صورت با لیزر مشاهده میشود .

 

البته ناگفته نماند که در این ایام هرچقدرمصرف مواد مولتی ویتامین های مغذی پوست و کرم های آبرسان و کلاژن ساز بیشتر باشد سرعت و مقدار ترمیم لایه های پوستی بیشتر بوده و اثرات جوانسازی بیشتری را شاهد خواهیم بود .

 

این روش کاملا سرپایی بوده و نیاز به بستری شدن ندارد . کار بادستگاه لیزر فوتونا اصلا درد ندارد و طی یک  الی دو ساعت انجام میشود . هیچ عارضه جانبی ندارد وجزء بهترین روشهای لیفت و جوانسازی صورت در دنیا مطرح است .

 

تعداد دفعات و تکرا جلسات لیزر فوتونا

بطور معمول برای یک فرد پنجاه ساله دو الی سه مرتبه بفاصله هر سی روز یکبار

پیشنهاد میشود جلسات تکرار بشود و بعد از آن متناسب با میزان مراقبت و دوری از عوامل مخرب ، هر یک سال یک جلسه تکرار شود .

 

قیمت و هزینه لیزر فوتونا

درمورد قیمت و هزینه لیزر فوتونا این چند مورد را باید در نظر داشته باشید . اول اینکه بعضی از افراد نیاز دارند فقط روی قسمتهای خاصی از صورتشان لیزر زده بشود نه کل صورت . و از طرفی بعضی از افراد هم نیاز دارند چندین جلسه درمان انجام بدهند که به نتیجه عالی و رضایت بخشی برسند. بر همین اساس قیمتهای جلسه ای و متغییر است که میتوانید با انجام مشاوره و تعیین بهترین پلن درمانی برای شما قیمت حدودی را برایتان ارزیابی کنیم .

 

ماندگاری لیزر فوتونا  معمولا پس از اتمام تعداد جلسات درمانی استاندارد که متوسط سه الی پنج جلسه است بالای شش الی نه ماه ماندگاری خیلی خوب و عالی دارد و نظرات درمورد لیزر فوتونا در بسیاری از موارد عالی و رضایت بخش است .

عوارض لیزر فوتونا تقریبا هیچ است و دستگاه بسیار عالی و ایمن و موثری است البته باید با تنظیمات استاندارد برای بیماران درمان انجام بشود .

لیزر فوتونا برای اسکار فوق العاده جوابدهی و نتیجه بخش است. و همچنین درمان خروپف با این دستگاه با نتایج درخشانی بهمراه است .