داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر عرضه شدند

به گزارش باغ من دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان و امیر عبدالرضا سپنجی بعنوان داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر انتخاب شدند.
به گزارش باغ من به نقل از مهر، سازمان حفاظت محیط زیست، در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مشارکت و از فیلم های دارای رویکرد محیط زیستی تقدیر خواهد نمود. حمایت و تقدیر از فیلمسازانی که تلاش می کنند مبحث مهم و دارای اولویت در عرصه عمومی و گفتمانی کشور وارد کنند، همچون راهبردهای اصلی سازمان حفاظت محیط زیست است. داوری فیلم های بخش تجلی اراده ملی، همزمان با بخش اصلی جشنواره فیلم فجر انجام می شود.

داوران این بخش از جشنواره فیلم فجر، دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان، امیر عبدالرضا سپنجی هستند.

دیگرانوهی هواکیمیان مستندساز، کارگردان و تهیه کننده پیشکسوت تلویزیون ایران است و فیلم های آموزشی و بهداشتی متعددی را تولید کرده است که بعضی از این آثار در جشنواره بین المللی داخل و خارج از ایران دیپلم افتخار دریافت کرده اند. دیگر داور این بخش، ضابطیان دو سال پیاپی جایزه قلم بلورین بهترین گفتگوی سال و یک سال هم جایزه قلم بلورین بهترین ساخت گزارش سال را در جشنواره مطبوعات کسب کرده و برنامه های متّعدد تلویزیونی همچون رادیو شب و رادیو هفت در کارنامه دارد. سبد، مردم ایران سلام، جغرافیای فریاد، فرش واژه، نقره، رادیو هفت و «صدبرگ» از معروف ترین کارهای، منصور ضابطیان در تلویزیون است.

او همینطور کارگردانی برنامه وقت خواب از شبکه های اینترنتی را در کارنامه خود دارد. او الان همراه با تیم تولیدی رادیو هفت فعالیت خویش را با تولید و پخش زنده شبانه برنامه رادیو شب از شبکه شما را ادامه می دهد. داور سوم این بخش، امیر عبدالرضا سپنجی مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست است.