کیفیت هوای تهران در وضعیت قابل قبول

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام نمود که کیفیت هوای پایتخت الان با شاخص میانگین ۵۶، در وضعیت قابل قبول است.
به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان میدهد که در بامداد روز دوشنبه (۹ فروردین ۱۴۰۰) باتوجه به کاهش تردد خودرو ها و وزش باد مؤثر در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.
با کاهش تدریجی تندی باد در طول روز، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه و تردد خودرو ها برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت پیش بینی می شود.
همچنین بامداد روز سه شنبه (۱۰ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است. شرایط ناپایدار جوی در طول روز و وزش باد پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه خواهد داشت و سبب پراکندگی آلاینده ها شده که برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۵۰ در وضعیت پاک قرار داشت و کیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۵۶ قابل قبول است.

برچسب ها:, , ,