وقوع رگبار در شمال و وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غرب تهران

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک موقتی در نیمه جنوبی و نواحی غربی استان پیشبینی می شود.

به گزارش باغ من به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

طی امروز و فردا(۱۹ و ۲۰ مردادماه) در نواحی شمالی بخصوص ارتفاعات استان در ساعات پس از ظهر و شب افزایش ابر گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی مورد انتظار است. تا یکشنبه(۲۳ مردادماه) در ساعات عصر و شب در نیمه جنوبی و نواحی غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید با احتمال گرد و خاک موقتی پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۲۰ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت ها وزش باد و دربعد از ظهر نیمه ابری با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۲۱ مردادماه) صاف از پس از ظهر قسمتی ابری و وزش باد و گاهی نیمه ابری با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

برچسب ها:, ,